+420 608 418 507

+420 608 253 089

Zavolejte a sjednáme si schůzku!

Stavíme pro vás
srdcem a s láskou již 25 let

247

rodinných domů

278

bytových jednotek

2.645 mil

prostavěných Kč

525

bytů a domů

2.645 mil

prostavěných Kč

Aktuálně nabízíme

Ať už jde o byty, dvojdomy, řadové či solitérní domy, nebo třeba domy v zemi, jedno mají společné – jsou chytré, ekologické, úsporné, moderní a praktické.

Stav:

stavba zahajena

Projekt Tiskárna Kristiánov nabízí netradiční bydlení a nebytové prostory v komplexně zrekonstruovaném areálu se zajímavou historií. 

Stav:

stavba zahajena

Mcely je místo se silnou pozitivní energií. Se mladými architekty jsme vytvořili sjednocující koncept. Určili jsme hlavní tvary domů, výšky střech, základní barevnost domů. 

Stav:

stavba zahajena

Pilotní projekt nového žití a bytí. Můžete bydlet v Praze nebo můžete bydlet v zahradním městě Praha – Klánovice. Těšte se ze spojení nejmodernějších technologií pro spokojené a šetrné bydlení.

Stav:

stavba zahajena

Napsali o nás

Napsali o nás

Spolupráce s námi je výhodná

Stavíme bydlení a prostory pro podnikání s vysokým standardem. Využíváme nejmodernější technologie čímž nejen efektivně snižujeme náklady na provoz, ale vytváříme tak nadčasové prostory pro spokojené, šetrné bytí a žití. Vše co stavíme navrhujeme tak, jako bychom stavěli pro Ty, na kterých nám záleží nejvíce. 

titul stavba roku 2008 titul stavba roku 2008 titul stavba roku 2008 titul stavba roku 2008
titul stavba roku 2008 titul stavba roku 2008 titul stavba roku 2008 titul stavba roku 2008 titul stavba roku 2008 titul stavba roku 2008 titul stavba roku 2008

Slovo developera

Jsem cílevědomý člověk, který má rád, když věci dávají smysl. Moje stavby jsou šetrné k přírodě i k peněžence obyvatel, kterým poskytují maximální komfort. Nejsem „jen developer“, jsem Váš partner pro skvělé žití a bytí. 

Slova, na kterých nám
opravdu záleží

Antonín PleštilNa Kapličce 304, Praha 4 Šeberov
Read More
Když jsme chystali vzájemnou spolupráci a chystal jsem příslušnou smlouvu, tak jsem především dbal toho, aby obsahovala pojistky pro případ zdlouhavých prací, případně jejich přerušení. Vůbec mne nenapadlo, že budu postrádat nástroje, jak postup prací zpomalit. Zpomalit proto, že jsme spoustu drobností, které projekt neobsahoval a které bylo třeba průběžně upřesňovat, sotva stíhali řešit. A třeba naše obava, zda vnější omítky budou dostatečně trvanlivé, pokud se budou dělat za mrazu, byla do druhého dne vyřešena tím, že se lešení z vnějšku zahalilo igelitem a pod ním se nainstalovaly výkonné ohřívače vzduchu. Smlouvu na stavbu domu jsme podepsali 16.8.2002 a vlastní výstavba započala dne 11.9.2002. Již koncem roku byl dům prakticky hotov. V prvém čtvrtletí roku 2003 probíhaly dokončovací práce, předání od firmy Konhefr pak 2.4.2003 a kolaudace 10.4.2003. Samozřejmě se při takovéto akci, ve Vašem životě zcela ojedinělé, najdou věci, o kterých si řeknete, že by se daly vyřešit jinak a lépe. Ale celkově jsme byli velice spokojeni.
Jiří a Věra FíloviŠachovská 489/11, Praha 9 – Koloděje
Read More
V roce 2012 Honza koketoval s myšlenkou stavět malé domy za 100 dní. Vím, že to vyzkoušel na několika stavbách, a přes všechny nesnáze mu to klapalo. U našeho domu to vzhledem k náročnějšímu typu stavby nešlo, ale i tak to bylo pěkně rychlé. Honza nám dům začal stavět v září 2013, do domu jsme se nastěhovali v květnu 2014. V domečku se nám bydlí moc fajn. Po 7 letech vše funguje, jak má. Jsme moc rádi, že nám stavbu realizoval právě on. Jako perličku ze stavby si pamatuji, že jsem přišel jednu sobotu na kontrolní den o půl hodiny dříve než Honza. Jeho kluci pracovali v normálním stavebním tempu. Poté, co dorazil Honza, tak se jejich tempo zdvojnásobilo a já měl pocit, že po stavbě poletuje 30 mravenečků. Tohle tempo se nedá celý den udržet, ale „mravenečci“ ho udrželi po celou hodinu a půl, co byl Honza na stavbě. Bylo vidět, že k němu jeho lidé mají obrovský respekt.
Vojtěch HruškaBolevecká 493, 494 a Svojšická 1191
Read More
Jsem majitelem tří domů vystavěných panem Konhefrem. Dva z nich jsou na adrese Bolevecká 493 a 494 v Horních Měcholupech, třetí je na adrese Svojšická 1191 v Újezdě nad Lesy. První dva byly kolaudovány v roce 2000, třetí pak v roce 2001. Se všemi domy jsem až na drobnosti navýsost spokojen.
Jitka Štenclová, Cyril HöschlMeinlinova – Praha 9 Koloděje
Read More
Na spolupráci s panem Konhefrem vzpomínáme moc rádi. Obdivovali jsme jeho pracovitost a také rychlost, s jakou naši zakázku zvládl. Co se nám moc líbilo, že jeho slovo vždy platilo. Zároveň jsme ocenili jeho flexibilitu při tom, když jsme si domlouvali jakékoliv změny na připraveném projektu, vždy nám vyšel vstříc.
Michal NovákNa Americe
Read More
Bydlí se nám moc dobře a projekt výstavby za mne je unikátní a všem se moc líbí. Honza má obrovský přehled o probíhajících (vlastních) stavbách a jedná s klienty osobně, a toho si já cením nejvíc! Neposílá za sebe na jednání někoho jiného a chce u toho být osobně a opravdu se zajímá. Projekt Na Americe je TOP a takhle by se mělo stavět - stejný styl, vkusné, originální, nadčasové.
rodina FerkloviNa Hvížďalce 1670/5, Praha 13 Stodůlky
Read More
Dům se zahrádkou pro naši velkou rodinu, kam se všichni dobře vejdeme, byl dlouho naším snem. Moderní vzhled a ohled k životnímu prostředí díky například zelené střeše nebo využívání dešťové vody je dům přesně podle našeho gusta.
Previous
Next

Konhefrovy domy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Konhefrovy domy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Konhefrovy domy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.